5
SX-E
5

Jaunizveidotais KTM SX-E 5 ir nākamais solis KTM inovatīvajā motociklu līnijā. Apvienojot zināšanas jauniešu motokrosā ar gadiem attīstības darbā e-sektorā, KTM SX-E 5 ir balstīts uz populāro divtaktu KTM 50 SX motociklu ar augstākās klases šasiju, ko darbina elektriskais motors.

KTM SX-E 5 izbauda zemās skaņas, nulles emisijas un minimālo uzturēšanu, kas to padara ideālu mazajiem ķipariem, kas vēlās spert pirmos soļus motokrosa pasaulē. Tā dinamiskais dizains sniedz iespēju regulēt sēdekļa augstumu, kas nozīmē, ka tas ir lieliski piemērots mazajiem sportistiem.

KTM PowerPack var nodrošināt vairāk kā 2h braukšanu iesācējiem vai 25 minūtes ātrākajiem junioru braucējiem – un ar tā lādētāju, baterija pilnībā uzlādējās apmēram vienā stundā. Nākot no READY TO RACE kompānijas, KTM SX-E 5 uzstāda jaunus kritērijus elektrisko minimotociklu tirgū.

Sagatavot PDF!
Krāsas
Cena un līzinga kalkulators
Cena sākot no: 0 EUR
Cena:
EUR
Periods:
Procenti:
Pirmā iemaksa:
EUR
Ikmēneša maksājums:
EUR
Cenas ar PVN!
Šeit norādītā cena un ikmēneša maksājuma aprēķins ir tikai ar informatīvu nozīmi! Lūgums sazināties ar mūsu pārdošanas konsultantiem, lai saņemtu cenas vai līzinga piedāvājumu!
Tehniskie dati