Motofavorīts pārstāvētie zīmoli:
Motomeklēšana
Ražotājs:
Tips:
Modelis:
Foto galerijas Vairāk...
Konfidencialitātes politika
Konfidencialitātes politika
 

Mēs, SIA “Motofavorīts”, kas atrodas K.Ulmaņa gatvē 21 Rīgā, apkopojam informāciju par mājas lapas un veikala apmeklētājiem, klientiem, ieskaitot to likumīgos pārstāvjus, potenciālos klientus, pasākumu dalībniekus, izložu uzvarētājus, akciju, aptauju un pasākumu dalībnieku personas, kas piekrīt saņemt informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem. Šie noteikumi regulē kādu informāciju mēs saglabājam un kā tā tiek pielietota.

Izmantojot mūsu mājas lapu vai sniedzot mums informāciju par jums, jūs piekrītat tās apkopošanai, apstrādāšanai, apmaiņai un nodošanai, tostarp ārpus jūsu dzīvesvietas.

Kādu informāciju mēs par jums apkopojam un izmantojam?

Mēs drīkstam apkopot informāciju, kas iekļauj - vārdu, uzvārdu, kontaktinfromāciju, IP adresi, nodarbošanos, kredītkartes numuru un finanšu datus un identitātes kartes, dzimumu, dzimšanas datus, personīgās intereses un citu informāciju, ko jūs brīvprātīgi sniedzat. Informāciju, kas saistīta ar pirkumu pasūtījumiem un to vēsturi, kas saistīti ar jūsu motociklu produktu garantijām un remontu.

Kur mēs iegūstam informāciju par jums?

Jūs varat sniegt informācijiu par sevi tiešā veidā vai arī mēs varam to iegūt, sazinoties ar jums, kas parasti notiek ar mājas lapas palīdzību vai arī ar mūsu darbinieku palīdzību, kad jūs veicat pasūtījumu, sazinaties ar mums kādā jautājumā, kad piedalaties pasākumos, akcijās vai, kad apmeklējat mūsu veikalu. Tāpat mēs varam saņemt informāciju no citiem autorizētajiem mūsu pārstāvēto zīmolu dīleriem, uzņēmumiem un to meitas uzņēmumiem, biznesa partneriem un trešajām personām un varam veikt šīs informācijas apkopojumu.

Kādiem nolūkiem mēs apkopojam un izmantojam informāciju par jums?

 • lai nodrošinātu motociklu, to produktu un servisa pasūtījumu apstrādi, līgumu noformēšanu atbilstoši noteiktajām tiesībām un pienākumiem, garantijām, rēķiniem un transportēšanas pakalpojumiem;
 • lai sniegtu informāciju uz jūsu interesējošiem jautājumiem;
 • lai pārskatītu jūsu iespēju pretendēt uz finansējumu;
 • lai uzlabotu mūsu mājas lapu, kā arī, lai uzlabotu SIA “Motofavorīts” pakalpojumus;
 • lai uzzinātu viedokli par jūsu izvēlētajām precēm un pakalpojumiem, kā arī lai uzlabotu SIA “Motofavorīts” pakalpojumus sadarbībā ar jums;
 • konkursu, akciju un dažādu pasākumu administrēšanai;
 • mārketinga nolūkiem - lai ziņotu par jaunākajiem SIA “Motofavorīts” pakalpojumiem, akcijām, biedru programmām, konkursiem, izložu un akciju jaunumiem, ja vien esat akcpetējis saņemt šādus mārketinga ziņojumus, kā arī tirgus analīzei un izpētei.

Kas vēl saņems informāciju par jums?

Mēs varam dalīties ar informāciju par jums zemāk minētajiem mērķiem:

 • ar SIA “Motofavorīts” uzņēmumu un to meitas uzņēmumiem un to darījumu partneriem, kas sniedz mūsu pārstāvēto zīmola produktu pakalpojumus;
 • citiem autorizētajiem mūsu pārstāvēto zīmolu dīleriem;
 • pakalpojumu sniedzējiem, kas veic pakalpojumus mūsu vārdā - t.i. IT pakalpojumu sniedzējiem un pasta pakalpojumu sniedzējiem;
 • ja esat akceptējis, tad mūsu biznesa partneriem, piemēram, mārketinga aģentūrām kampaņu ietvaros.

Mēs varam dalīties ar jūsu sniegto informāciju ar trešajām personām, tostarp tiesībaizsardzības iestādēm un tiesām, juridiskiem vai regulatīviem nolūkiem, ja mēs pārdodam mūsu biznesu, vai ar mēŗķi novērst krāpšanu.

Vai mēs drīkstam sniegt informāciju starptautiskā mērogā?

Mēs nododam personas informāciju saviemsaistītajiem uzņēmumiem vai citām uzticamām juridiskām vai fiziskām personām, lai tās apstrādātu šo informāciju mūsu uzdevumā, ņemot vērā mūsu norādījumus un atbilstoši mūsu konfidencialitātes politikai, kā arī ievērojot jebkurus citus atbilstošus konfidencialitātes un drošības pasākumus.

Trešo personu Web lapas

Šī mājas lapas ietver linkus uz trešo personu web lapām. Mēs neatbildam par šo web lapu drošību un privātuma politiku.

Mārketings

Jā jūs sniedzat mums savu kontaktinformāciju, tad tas dod iespēju, ka saņemsiet dažādus jaunumus un reklāmas piedāvājumus no SIA “Motofavorīts” uzņēmuma un saistītajiem uzņēmumiem. Šie piedāvājumi var ietvert informāciju par jaunākajiem SIA “Motofavorīts” pārstāvēto zīmolu produktiem, pakalpojumiem un piedāvājumiem. Jums ir tiesības arī atteikties no jaunumu saņemšanas.

Sīkfaili un uzskaite.

Sīkfails ir neliels teksta fragments, kas tiek sūtīts pārlūkprogrammai no apmeklētās vietnes. Izmantojot sīkfailu, vietnē tiek saglabāta informācija par jūsu apmeklējumu, piemēram, jūsu izvēlētā valoda un citi iestatījumi. Tādējādi nākamais vietnes apmeklējums jums var būt ērtāks un noderīgāks. Sīkfailiem ir svarīga loma. Bez tiem tīmekļa lietošana nebūtu tik ērta.

Jūs varat piekrist vai nepiekrist sīkfailu izmantošanai, izmainot iestatījumus pārlūkprogrammā. Ja, jūs neakceptēsiet sīkfailus, tad pastāv iespēja, ka nevarēsiet aplūkot web lapu. Lai uzzinātu vairāk par sīkfailu izmantošanu, iestatīšanu un dzēšanu, jūs varat apmeklēt www.allaboutcookies.org.

Mēs izmantojam sīkfailus dažādiem nolūkiem. Mēs tos izmantojam, piemēram, lai rādītu jums atbilstošākas reklāmas, skaitītu lapu apmeklētājus, palīdzētu jums reģistrēties mūsu pakalpojumiem un aizsargātu jūsu datus.

Lai varētu piekļūs un lietot mūsu web lapu, jums jāpiekrīt sīkfailu uzglabšanai jūsu ierīcē un jābūt piekļuvei.

Mums nav tiesības apkopot informāciju par personām, kas jaunākas par 16 gadiem. Ja Jūs esat jaunāki par 16 gadiem, jums jārnorāda savi vecāki vai aizildņi, kas nes atbildību par jums.

Kā jūs varat piekļūt un labot informāciju, ja tas nepieciešams?

Ja jūs vēlaties saņemt detalizētu informāciju, kāda informācija ir mūsu rīcībā par jums, ja vēlaties mainīt šo informāciju vai, ja ir pārliecība, ka šī informācija ir nepareiza, ja turpmāk nevēlaties saņemt reklāmas un mārketinga ziņojumus, ja ir jebkādi jautājumi sasitībā šiem noteikumiem, lūdzu rakstat uz info@motofavorits.lv.

Konfidencialitātes politikas izmaiņas.

Mēs drīkstam veikt izmaiņas Konfidencialitātes politikā. Ja šādas darbības tiek veiktas, tad mājas lapā tiek veiktas izmaiņas.