Motofavorīts pārstāvētie zīmoli:
Motomeklēšana
Ražotājs:
Tips:
Modelis:
Foto galerijas Vairāk...
Prezentēta Suzuki MXGP komanda un jaunais RM-Z450WS Ziņas
 

Jau pēc nepilna mēneša tiks dots pirmais starts 2017. gada Pasaules motokrosa čempionātam (MXGP). Aizvadītajā nedēļā tika prezentēta Suzuki MXGP komanda un jaunais, vēl neredzētais, RM-Z450WS motocikls, ar ko prestižajā MXGP klasē šogad startēs Kevins Straibos un Arminas Jasikonis.


Galvenais menedžeris un desmitkārtējais Pasaules čempions Stefans Everts un komanda ir noskaņota nest panākumus Suzuki brendam. “Protams, esmu ļoti satraukts, šis ir mans otrais gads ar Suzuki un esmu ļoti priecīgs un pagodināts prezentēt jauno RM-Z450WS. Tas ir lielisks motocikls, tas izskatās fantastiski un ir kā jauna motivācija visiem, kas ir iesaistīti, lai atgrieztu Suzuki motokrosa elites augšgalā.” atzīst Stefans.

Prestižajā MXGP klasē startēs pieredzējušais Kevins Straibos un lietuviešu talants Arminas Jasikonis. Savukārt, MX2 klasē uz dzeltenā dzelzs rumaka varēsim vērot Džeremiju Sīveru, Basu Vassenu un Hanteru Lavrencu.

Aizvadītajā nedēļas nogalē norisinājās Anglijas starptautiskās motokrosa sacensības "Hawkstone International MX”, kurās startēja arī jaunā Suzuki komanda un plašākai publikai tika atrādīts jaunais RM-Z450WS.

MX1 klasē komandas augstāko sniegumu uzrādīja Arminas, izcīnot vietu uz pjedestāla trešā pakāpiena, savukārt Kevinam godpilnā 5. vieta, kas pierāda, ka jaunais motocikls ir konkurētspējīgs cīņā par Pasaules čempiona titulu.

MX2 klasē augstākais rezultāts Hanteram – 4. vieta, aiz sevis, 5. vietā, atstājot komandas biedru Džeremiju.

Šobrīd notiek nopietna gatavošanās pirmajam Pasaules čempionāta posmam Katarā, kas norisināsies jau 25. februārī.